Најдобри описи за Free Fire Од 2021 година

0 71.001

Ако го сакате најдоброто описи за Free Fire Тогаш не можеме поинаку да кажеме дека сте стигнале на најдоброто можно место затоа што имаме голем број и разновидни описи за вас на кои ќе ви завидуваат целиот тим и, без сомнение, вашите непријатели. Можеш и ти се создаде Имиња за Free Fire тука.

И тоа е дека описите на Free Fire Тие се многу важни за нас како играчи бидејќи не ја рефлектираат само нашата личност, туку и нивото на вештина.

Затоа е од суштинско значење да имаме опис што ги прави нашите ривали да разберат кои сме и дека не сме тука да талкаме.

Со тоа, ние ги оставаме најдобрите описи на Free Fire за оваа 2021 година подолу.

Најдобри описи за Free Fire за оваа 2021 година

Имаме иста крв, не исто ниво
Се надевам дека ќе го пронајдете она што го барате
Јас помагам во редовите
Толку многу ви недостасува да го имате овој талент
Што се случи, крале? Требаше да ме направиш jeубоморен, без милост
Haveе имате повеќе облека од мене, но никогаш мое ниво
Не барај PVP Јас сум премногу мал за да имам деца
Поранешниот ме боли повеќе од тебе
Уште еден мртов човек кој гледа во мојот профил
Така сакав да те фатам, со една рака
Сметката е заштитена од Чак Норис
Како што рече Владимир: топка и спиење
Толку ли ме повреди што те убив што дојдовте да го видите мојот профил?
Понекогаш треба да се спуштиш за да леташ повисоко, лошо што веќе ги тргнав крилјата
Не е моја вина што сум роден за ова
Оригинална сметка на Johnон Вик
Јас те испраќам во салата со куршум
Дали се викате Хорхе или зошто е толку iousубопитен?
Кабелот на мојот шеф удира посилно од вашиот MP40
Јас можам да ве научам кога сакате, не наплаќам многу
Борба со ладен ум и срце што гори
Не цели кон твоето око, цели кон срцето
Облечи ги лизгалките за да можеш да ме достигнеш
Како дете сонував да летам и денес излегувам од авионот
Никој не го скротува скротувачот
Нема да можам да ја спуштам Месечината, но можам да го намалам опсегот
Ако не можете да го земате долго време, што ќе биде краткиот?
дали сакате колачиња?
Само кукавиците напаѓаат од позади
Зборувате и зборувате, но само го оштетувате панцирот
Кучето на земја и посега по небото.
PVP беше со вас, а не со регионот.
Слободна, но не и лесна
Јас не сум луд, но се смеам на моите проблеми.
Помалку пријатели, помалку предавници
Ме викаат магаре и не за џабе
Јас сум ананасот што ти недостасува тако
Друг навивач ме посетува
Дали сакате да ја насмеам вашата девојка?
Дури и сонцето не гори елек колку што вие
Ако одам оставам сирачиња
Тие зборуваат многу, но делуваат малку
Вистински крал знае кога го заслужува тронот
Регионот победи повеќе од вас
Одбивањето ги прави мажите силни
Карма доаѓа и си оди
Како се чувствува да се види професионалец?
Штета што веќе го имам комплетниот список, ако не те посвојам
Класичниот плен погоди посилно
Сребро или олово
Нормално е да лаат кучињата
Здраво Малиот Ангел
Што ако направиме снешко?
Фрлија понижено дома
Дали сте двојниот вектор или зошто не ми се допаѓа?
И ќе бидете вознемирени
Вашиот ѓердан молчи
Дали изгубивте нешто?
Запомнете дека Кико му завидуваше на Чаво и немаше ништо
Ми донесе главата и вода хорчата
Без страв од успех
Оној што се плаши од смрт може да не се роди
Што правиш овде?
Дали сакате да продолжам да го намалувам вашиот ранг?
Не можеше да живееш со твојот неуспех и тоа те врати кај мене
Здраво на твојата девојка и мајка ти за мене
RRP за вашата девојка?
Педигре или виски?
Одите на забрането место

es Spanish
X